PŘÍRODOVĚDNÝ KVÍZ NA DEN ZEMĚ

22. 4. 2021 spouštíme spolu s CCBC SOUTĚŽ na DEN ZEMĚ – Pojďme společně oslavit Den Země, bezpečně ve virtuálním světě.

K této příležitosti jsme připravili přírodopisný kvíz, pro vás všechny, kteří se chcete bavit i něco nového dozvědět. Je to jednoduché. Nabízíme 20 otázek, Vy do 30. 4. 2021 určíte správnou odpověď. Věříme, že se pobavíte a počkáte na vyhodnocení, které proběhne 3. 5. 2021. Pojďte do toho s námi! Jednotlivé okruhy otázek Vám v kvízovém videu představí Anna Čtvrtníčková, Josef Trojan, Vladimír Kořen a Zdeněk Suchý.

Nezapomněli jsme ani na žáky prvního stupně (0 -11 let), pro které je jarní téma ,,Můj příběh se zvířátky„. Sledujte naší ambasadorku Viki (@vikimixprague), která Vám ve video upoutávce nastíní; co a jak. To můžete zpracovat tvořivě, libovolnou technikou. Váš výtvor na přední straně označte celým jménem, věkem a nejpozději do 30. 4. 2021 zašlete na adresu: CCBC, Písecká 20, Praha 3, 13000 a nebo oskenujte a pošlete na email: info@ccbc.cz.

Pojďme na to:

ÚKOL PRO MLADŠÍ DĚTI:

KVÍZ PRO STARŠÍ:

Své odpovědi na kvíz můžete vyplnit zde.

O co se hraje?

Kvíz vznikl ve spolupráci CCBC spolu s H2OspodářiAOPKZoo Liberec a Včelí stráží. Od nich jsou v soutěži skvělé ceny! Hlavní ceny do soutěže pak poskytl náš PARTNER společnost GROHE, takže je na co se těšit. 🙂