ZŠ Kostelec nad Černými lesy

Ve středu 6. května jsme se naposledy vrátili do Kostelce. Bára s Aničkou si s dětmi prošly Putování s kapkou a Vodu v krajině.

Workshop Putování s kapkou čekal v odpoledním družinovém programu na místní prvňáčky. Voda v krajině pak naplnila odpoledne starším dětem z prvního stupně.