Připravujeme soutěž na DEN ZEMĚ

22. 4. 2021 spouštíme spolu s CCBC SOUTĚŽ na DEN ZEMĚ. Buďte u toho s námi. Pojďme společně oslavit Den Země, bezpečně ve virtuálním světě.

Přírodovědný kvíz pro každého

22.4. je DEN ZEMĚ a k této příležitosti jsme spolu s CCBC a dalšími partnery (AOPKZoo Liberec a Včelí stráží) připravili přírodopisný kvíz, pro všechny, kteří se chcete bavit i něco nového dozvědět. Je to jednoduché. Nabízíme 20 otázek. Vy do 30. 4. 2021 určíte správnou odpověď. Velké vyhodnocení pak proběhne 3. 5. 2021. Čekají na Vás nádherné ceny od všech zapojených organizacích. Například společnost Grohe do soutěže věnovala praktické flaštičky na vodu, či úsporné hlavice, které Vám pomohou šetřit vodou aniž byste si toho všimli.

Pojďte do toho s námi! Jednotlivé okruhy otázek Vám v kvízovém videu představí Anna Čtvrtníčková, Josef Trojan, Vladimír Kořen a Zdeněk Suchý.

Nezapomněli jsme ani na nejmenší děti (6-10 let), pro které je jarní téma MLÁĎATA. To můžete zpracovat tvořivě, libovolnou technikou. Váš výtvor na přední straně označte celým jménem, věkem a nejpozději do 30. 4. 2021 zašlete na adresu: CCBC , Písecká 20, Praha 3, 13000 a nebo oskenujte a pošlete na email: info@ccbc.cz.

PS.: Pokud se chcete na náš kvíz dopředu připravit a získat ty nejlepší ceny, doporučujeme se podívat do online knihovny CCBC do škol.