Pracovní červenec aneb bude se na co těšit

S uplynutím školního roku 2022/2023 pro nás během prázdninového režimu nastal výrazný útlum s výjezdy. V akci tohoto stylu jsme vlastně byli v červenci pouze jednou, když jsme se vydali zprostředkovat půldenní program pro děti na příměstském táboře. Práce okolo však bylo a stále je více než dost! V rámci pracovního týdne jsme se velmi intenzivně věnovali přípravě dvou nových workshopů pro základní a střední školy.

V pondělí 10. července začal letošní první H2Ospodař! office week. Hlavním cílem bylo vymýšlet dva nové workshopy, primárně pro střední školy, případně druhý stupeň škol základních. Věnovali jsme se jak obsahové stránce, tak návrhu nových infografik a přípravě interaktivních modelů. Spoustu z těchto věcí vzniká právě teď a my se moc těšíme, až vám naše nové workshopy představíme v celé jejich kráse!

Během pracovního weeku jsme ve čtvrtek 13. července vyrazili na příměstský tábor, kde jsme pro děti přichystali dopolední program o vodě.

Dvě skupiny dětí se postupně vystřídali na stanovištích o Vodě v krajině, na kterém byly Denča a Majda, a o Cestě vody, kde byli Martin a Annie.

Vzhledem k pěknému počasí jsme mohli do našich stálic zapojit i pár pohybových činností na zpestření, což bylo moc fajn!

I v srpnu se bude konat H2Ospodař! office week, během kterého budeme ladit nově připravované i současné workshopy. Finální úpravy a celková optimalizace workshopů budou před začátkem nového školního roku potřeba, abychom mohli dále předávat naše maximum. O všem novém vás budeme v plném rozsahu během druhé poloviny srpna informovat! A kdybyste se chtěli ještě zpětně poohlédnout za naší činností ve školním roce 2022/2023, můžete tak učinit zde!