Leden v režii kapičky Jarmilky

Měsíc leden se pro H2Ospodáře nesl především v duchu Příběhu kapky, který si poslechlo šest skupin dětí z mateřských škol a dvě třídy žáků z 1. třídy základní školy v Kladně. Poté jsme ještě stihli zprostředkovat pro dvě třídy žáků 2. stupně základní školy kombinovaný workshop, během kterého žáci absolvovali Cestu vody spojenou s Vodou v krajině. Opomenout rozhodně nemůžeme ani náš teambuilding, v rámci kterého jsme se věnovali inovaci workshopů a přípravě nových exponátů!

Tento kalendářní rok pro nás započal 10. ledna výjezdem do ZŠ nám. Curieových, kde se Filip s Kačkou postarali o výše zmíněný kombinovaný workshop. Moc děkujeme za příjemně strávený čas a jsme moc rádi, že se připravený program líbil!

Hodnocení akce – VYNIKAJÍCÍ

Program bych určitě doporučila z důvodu velké profesionality a příjemného vystupování lektorů, představení zajímavých modelů, které si žáci mohli sami vyzkoušet.

ZŠ nám. Curieových

Dále jsme se 17. a 18. ledna vydali do MŠ Formanská, kde dvojice Filip a Kája a následně Kačka a Maka přichystaly interaktivní program pro 4 skupiny dětí. Kapička Jarmilka si s nimi dopoledne moc užila a děkuje za milá slova, která potěší slyšet!

Hodnocení akce – VYNIKAJÍCÍ

Kompetentní a milí lektoři, kteří dokázali pružně reagovat na malé i větší děti. Velice pěkně se obě dvojice v obou dnech doplňovaly. Děti byly nadšené, práce s modely je velmi zaujala, pomůcky byly skvělé, práce v kroužku s obrázky také. Celkově se nám i dětem program velmi líbil, pro děti byl přínosný. Rádi si ho zopakujeme.

MŠ Formanská

V úterý 24. a 31. ledna se poté workshop Příběh kapky uskutečnil znovu, v první termín se činili Kačka a Filip v MŠ Sbíhavá, o týden později pak Alča a Kája v ZŠ Doberská. O víkendu mezi těmito výjezdy se uskutečnil H2Ospodař! teambuilding, během kterého vykrystalizovaly další nápady na zlepšení stávajících workshopů i přípravu těch budoucích!

V únoru rozhodně nebudeme zahálet, čekají nás další workshopy i jiné akce. Na vše a na všechny se moc těšíme!