H2Ospodař! má novou posilu

Máme nového H2Ospodáře a máme z toho velkou radost. Do našeho týmu se přidala Kačka. Na starost dostala instagram, pomáhá s články tady na webu. Určitě jí uvidíte naživo, až se zase dostaneme ven na akce.

A kdo Kačka vlastně je? Představí se vám sama. 🙂

Kateřina Kohoutová, nový člen týmu H2Ospodař

Zdravím, jmenuju se Kateřina a jsem nový H2ospodář!

V září 2020 jsem nastoupila do bakalářského studia na Fakultě technologie ochrany prostředí VŠCHT v Praze na obor „Voda a prostředí“ s vidinou navazujícího magisterského studia „Technologie vody“.

Proč právě tento obor? Voda tu byla, je i bude, zrovna tak jako její nenahraditelnost v našich životech. Vlastní činností, která nemusí být nutně vždy neuvážeností, ji ale permanentně vystavujeme nejrůznějšímu ohrožení. Mohlo by se tak stát, že té kvalitní pro život, a to nejen ten lidský, bude stále méně. Je tedy třeba lidí, jejichž snahou bude nacházet způsoby, jak se takové budoucnosti vyvarovat. No, a jedním z nich si přeju být i já.

Také proto jsem se začátkem roku připojila k H2ospodářům. Díky nim mám možnost hlouběji nahlédnout do problematiky vody a podílet se na organizaci akcí i šíření naší myšlenky. Věřím, že právě skrze jejich osvětové a vzdělávací aktivity je opravdu možné vyvolat ve společnosti zájem o vodu, úctu k tomuto vzácnému zdroji a pocit odpovědnosti vůči generacím budoucím, ale i té naší.

Chceš se taky přidat?

Zajímá tě téma vody? Baví tě komunikovat s lidmi? Nevadí ti vystupovat na veřejnosti? Pracuješ rád na něčem, co dává smysl a může změnit svět?

Tak přesně tebe potřebujeme.

Hledáme lektory, kteří nám pomůžou s realizací našich workshopů. A nejen to. U nás si najde uplatnění opravdu každý.

Pro více info volej Ondru (+420 608 115 098), nebo Kubu (+420 721 663 703), a nebo nám napiš na info@h2ospodar.cz.

Těšíme se na tebe!